Montaż filmów z wakacji

filmy z wakacji i podróży

Odlotowy film z Twoich wakacji

 

Chcesz, aby Twój film z wakacji wyglądał atrakcyjnie?  Dlatego zależy ci na tym, żeby wybrane były najciekawsze ujęcia z Twoich nagrań, pomiędzy poszczególnymi scenami użyte ładne przejścia, do tego podkład muzyczny, atrakcyjna mapka, napisy, ciekawie wkomponowane zdjęcia. Na pewno brakuje Ci czasu , a może po prostu nie masz pomysłu jak się do tego zabrać ? – nic prostszego – skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się stworzeniem filmu który przedstawi historię Twojej podróży. Montaż filmów z wakacji to jedno z naszych ulubionych zagadnień.

Podsumowanie wyjazdu w formie filmu podróżniczego

Dzięki zmontowanemu przez nas filmowi z Twoich wakacji Twój wyjazd będzie pokazany jako spójna i ciekawa historia. Z pewnością będziesz mógł z chęcią oglądać go ze swoją rodziną i pokazać przyjaciołom profesjonalny film z Twojego wyjazdu. Na pewno zdziwisz się, że amatorski film z Twoich wakacji będzie wyglądał jak profesjonalny film podróżniczy. Niewątpliwie w długie zimowe wieczory z wielką chęcią wrócisz do tych wspaniałych wspomnień. 

Film – pamiątka z wakacji

 

Na pewno masz setki zdjęć i nagrań z podróży. Nie masz pomysłu, co z nimi zrobić? Niewątpliwie brakuje czasu, żeby je oglądać, bo jest ich za dużo, i są nieuporządkowane? Prawdopodobnie po pewnym czasie zapominasz dużo szczegółów i chwil. Z pewnością film z wakacji będący podsumowaniem wyjazdu to wspaniały pomysł. Nie czekaj, tylko zapytaj nas o montaż Twojego filmu wakacyjnego:)

Nie ważne czym nagrywasz – my zrobimy z tego świetny film

Film z wakacji zmontujemy z krótkich nagrań wykonanych zarówno za pomocą profesjonalnej kamery, drona, kamerki GoPro czy też po prostu telefonu. Nieważne czym go nagrałeś – my zadbamy o to, żeby zmontowany przez nas film z wakacji był najwyższej jakości i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Montaż filmów z wakacji wykonany przez nas, to gwarancja Twojej satysfakcji.

Montaż filmów z wakacji kilka przykładowych filmów z wakacji, które zmontowaliśmy dla naszych Klientów:

Ile to kosztuje? cennik montażu filmów

Zmontowanie super filmiku wbrew pozorom nie musi być wcale drogie. Poniżej przedstawiamy cennik na nasze standardowe pakiety, o najpopularniejszym zakresie. Już najtańszy pakiet zawiera to, co potrzeba aby zrobić fajnie wyglądający film.

W przypadku, gdy zakres jest inny niż w poniższych pakietach, wyceniamy go indywidualnie. W przypadku klientów z większą ilością filmów do zmontowania, ceny ustalane są indywidualnie. 

Pakiet “Standard”

223 zł

film do 10min.

długość dostarczonych nagrań do 45 min.

do 8 zdjęć

prosta plansza rozpoczynająca, bądź napis na początek

 

 

Pakiet “Optimum”

350 zł

film do 30 min.

długość dostarczonych nagrań do 120 min.

do 20 zdjęć

fajne intro na rozpoczęcie filmu

 

 

Pakiet “All-inclusive”

500 zł

długość filmu bez ograniczeń

długość dostarczonych nagrań do 180 min.

do 40 zdjęć

intro “premium” na rozpoczęcie filmu

podpisy, mapka 3D

VIDEO EDITION

Powered by VIDEO EDITION © 2020

Copyrigth 2020 Video Edition/