Close
Skip to content

Montaż filmów weselnych

poprawa, odświeżenie filmów z wesela

100% satysfakcji

Montaż filmów weselnych to jedna z naszych ulubionych dziedzin. Skupiamy się na najważniejszych scenach Waszego filmu weselnego i pokazujemy emocje, które im towarzyszyły. Łączymy elementy filmu ślubnego, który macie od kamerzysty z nagraniami od Waszych przyjaciół i rodziny. Dzięki temu Wasz film weselny będzie zawierał dodatkowe niepowtarzalne sceny. Filmiki segregujemy, wycinamy i komponujemy reportaż ślubny, który zadziwi Was swoją nietuzinkową formą. Wykonany przez nas montaż filmów weselnych gwarantuje Twoją pełną satysfakcję.

Zapytaj o szczegóły

Nowe spojrzenie

Wasz film ślubny nie do końca Wam się podoba? A może jest za długi i nudny? Nasz profesjonalny montaż filmów weselnych sprawi, że będziecie go znowu oglądać z wielką chęcią. W końcu będzie możliwe pochwalenie się znajomym Waszym idealnym filmem ze ślubu, który zachwyci swoim nowym spojrzeniem na Waszą uroczystość. A przede wszystkim zdziwicie się, że montaż idealnego filmu z wesela można uzyskać tak niewielkimi kosztami. W ramach współpracy oferujemy bezpłatne poprawki zmontowanego przez nas filmu z wesela, tak, aby osiągnąć 100% efekt wow.

Nie czekaj – zamów już teraz

Prezent na rocznicę ślubu

Zbliża się Wasza rocznica ślubu? Montaż filmu rocznicowego będącego kompilacją filmu weselnego, filmików z życzeniami nagranych przez Waszych przyjaciół i rodzinę, nagrań i zdjęć z najważniejszych wydarzeń Waszego wspólnego życia będzie wspaniałym prezentem dla najukochańszej osoby.

Masz pytania? – skontaktuj się z nami!

Oferta dla kamerzystów – montaż filmów z wesel

Zajmujesz się profesjonalnie realizacją filmów weselnych? Może wolisz filmować niż spędzać czas na montowaniu? Masz tyle zleceń, że nie nadążasz z montażem filmów? Podejmij z nami współpracę.

Chętnie pomożemy w postprodukcji filmów ślubnych. Wykonany przez nas montaż filmów weselnych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nam Twoi klienci nie będą już narzekali na długi czas realizacji.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz montaż filmów ślubnych - showreel prezentujący naszą pracę

Copyrigth 2021 Video Edition/