Close
Skip to content

Montaż filmów weselnych

poprawa, odświeżenie filmów z wesela

100% satysfakcji

Montaż filmów weselnych to jedna z naszych ulubionych dziedzin. Skupiamy się na najważniejszych scenach Waszego filmu weselnego i pokazujemy emocje, które im towarzyszyły. Łączymy elementy filmu ślubnego, który macie od kamerzysty z nagraniami od Waszych przyjaciół i rodziny. Dzięki temu Wasz film weselny będzie zawierał dodatkowe niepowtarzalne sceny. Filmiki segregujemy, wycinamy i komponujemy reportaż ślubny, który zadziwi Was swoją nietuzinkową formą. Wykonany przez nas montaż filmów weselnych gwarantuje Twoją pełną satysfakcję.

Zapytaj o szczegóły

Nowe spojrzenie

Wasz film ślubny nie do końca Wam się podoba? A może jest za długi i nudny? Nasz profesjonalny montaż filmów weselnych sprawi, że będziecie go znowu oglądać z wielką chęcią. W końcu będzie możliwe pochwalenie się znajomym Waszym idealnym filmem ze ślubu, który zachwyci swoim nowym spojrzeniem na Waszą uroczystość. A przede wszystkim zdziwicie się, że montaż idealnego filmu z wesela można uzyskać tak niewielkimi kosztami. W ramach współpracy oferujemy bezpłatne poprawki zmontowanego przez nas filmu z wesela, tak, aby osiągnąć 100% efekt wow.

Nie czekaj – zamów już teraz

Prezent na rocznicę ślubu

Zbliża się Wasza rocznica ślubu? Montaż filmu rocznicowego będącego kompilacją filmu weselnego, filmików z życzeniami nagranych przez Waszych przyjaciół i rodzinę, nagrań i zdjęć z najważniejszych wydarzeń Waszego wspólnego życia będzie wspaniałym prezentem dla najukochańszej osoby.

Masz pytania? – skontaktuj się z nami!

Oferta dla kamerzystów – montaż filmów z wesel

Zajmujesz się profesjonalnie realizacją filmów weselnych? Może wolisz filmować niż spędzać czas na montowaniu? Masz tyle zleceń, że nie nadążasz z montażem filmów? Podejmij z nami współpracę.

Chętnie pomożemy w postprodukcji filmów ślubnych. Wykonany przez nas montaż filmów weselnych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nam Twoi klienci nie będą już narzekali na długi czas realizacji.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz montaż filmów ślubnych - showreel prezentujący naszą pracę

Cennik montażu filmów ślubnych

Odświeżenie filmu z wesela

Pakiet Standard

 

600 zł

skrócenie filmu, wybranie najlepszych ujęć

podkład muzyczny

montaż według zgłoszonego scenariusza

 

Odswieżenie filmu z wesela

Pakiet PLUS z teledyskiem

800 zł

skrócenie filmu, wybranie najlepszych ujęć

podkład muzyczny

przejścia

teledysk ślubny

montaż według zgłoszonego scenariusza

Nowy film ślubny

z surowych nagrań

 

 

1500 zł

montaż filmu ślubnego z surowych nagrań

przejścia, efekty

obszerna biblioteka podkładów muzycznych

teledysk weselny

 

NOWOŚĆ

Film ze zdjęć na wesele

500 zł

do 60 zdjęć

do 10 filmików

przejścia, efekty

bogata biblioteka podkładów muzycznych

napisy

Copyrigth 2021 Video Edition/