Montaż filmów urodzinowych

filmy urodzinowe, rocznicowe, rodzinne

montaż filmów urodzinowych

Filmik urodzinowy wyjątkowy prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu niespodzianki na urodziny? Filmik niespodzianka na urodziny to super pomysł. Profesjonalny montaż filmów urodzinowych to nasza specjalność. Wcale nie musisz wydawać dużo, aby sprawić najbliższym niespodziankę na urodziny. Genialnym pomysłem na prezent będzie połączenie filmików, zdjęć czy też nagranych życzeń od przyjaciół i członków rodziny – taka pamiątka pozwoli wracać do tego wydarzenia w przyszłości, a osoba nią obdarowana na pewno będzie wzruszona i doceni taki nieszablonowy prezent. 

Zamów film urodzinowy!

montaż filmów urodzinowych

Film niespodzianka na urodziny

Masz problem z pomysłem na świetny prezent urodzinowy? Na pewno chcesz aby Twój prezent zachwycił i nie został zapomniany. Obawiasz się, że solenizant dostanie taki sam prezent od kogoś innego? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – film na urodziny na pewno będzie świetną i niezapomnianą niespodzianką. Możesz umieścić w nim zdjęcia i filmiki z dawnych lat, dodać do tego filmy z życzeniami od przyjaciół i najbliższych. To wszystko połączone z doskonałym podkładem muzycznym i fajnymi efektami, oraz spersonalizowanym rozpoczęciem filmu urodzinowego – intro stworzy świetny filmik urodzinowy. Taki prezent na urodziny na pewno zachwyci wszystkich i przebije wszystkie inne prezenty.

Już teraz zamów u nas montaż filmów rodzinnych!

montaż filmów urodzinowych

Montujemy filmy z każdego urządzenia

Filmiki na urodziny czy też rodzinne możesz nagrywać zarówno za pomocą profesjonalnej kamery, drona, kamerki GoPro czy też po prostu telefonu. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Dostajemy od Was materiał, a całą resztą zajmujemy się sami, przygotowując dla Was wyjątkowy film. A może macie już konkretny pomysł na filmik na urodziny? Nie ma sprawy – chętnie zrealizujemy to, co tylko Wam się zamarzy. Liczy się Wasza historia, a my chcemy opowiedzieć ją poprzez nasz video montaż w taki sposób, aby dostarczyć Wam jak najwięcej radości i wzruszeń.

Skontaktuj się z nami!

montaż filmów urodzinowych

Montaż filmów rodzinnych

Film jest wspaniałym pomysłem na prezent nie tylko na urodziny, ale też na inne uroczystości rodzinne. Niedługo Twoja rocznica ślubu i chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce? Może nadchodzi rocznica ślubu Twoich rodziców albo będziesz świętować roczek swojego dziecka i chcesz, aby filmik urozmaicił nieco imprezę rodzinną? Czy też po prostu chciałbyś uwiecznić inne wyjątkowe wydarzenie z życia Twojego lub Twoich bliskich w zmontowanym przez nas filmie z uroczystości rodzinnych takich jak: jubileusz, chrzest święty itp.

Już teraz zamów u nas montaż filmów rodzinnych!

Przykładowe filmy urodzinowe:

Filmik niespodzianka na urodziny

Nie masz pomysłu na nietuzinkowy prezent urodzinowy? – zmontujemy dla Ciebie film urodzinowy, który będzie niezapomnianą pamiątką.

Wspaniały prezent na 18 urodziny

Film na 18tkę? – jest to super pomysł na prezent. Można w nim pokazać najważniejsze momenty z życia jubilata, życzenia od rodziny i przyjaciół. 

Super pomysł na prezent – spersonalizowany film na urodziny

Nasze filmu urodzinowe mają spersonalizowane intra. Staramy się dopasować wygląd filmu do Twojego pomysłu.

Film urodzinowy ze zdjęć

Na pewno masz dużo różnych zdjęć z Jubilatem – możemy zmontować film ze zdjęć, pokazujący Jubilata od jego dzieciństwa aż do chwili obecnej, a wszystko to w zabawny i ciekawy sposób.

Copyrigth 2020 Video Edition/