Close
Skip to content

Montaż filmów reklamowych dla firm

video prezentacje firmowe, spoty reklamowe, filmy produktowe

Video prezentacja firmy, filmy promocyjne

Prezentacje filmowe czy filmy promocyjne są niezwykle ważną formą reklamy. Video prezentacja umieszczona na stronie internetowej czy facebookowym profilu firmy pozwoli w krótkim czasie w atrakcyjny sposób wypromować Twoją markę i przyciągnąć nowych klientów. Wyślij nam swoje nagrania, my wybierzemy ich najlepsze fragmenty i stworzymy  video prezentację Twojej firmy. Przekonaj się, jak wspaniały efekt jesteśmy w stanie osiągnąć ze zwykłych wydawałoby się niepozornych nagrań – montaż filmów reklamowych to nasza specjalność. Nie musisz wcale wydawać dużo pieniędzy, aby stworzyć ciekawy film reklamowy bądź video prezentację Twojej firmy.

montaż filmów promujących dla firm

Filmy reklamowe i produktowe

Chciałbyś zwiększyć sprzedaż swojego produktu poprzez atrakcyjną formę jego prezentacji? Duża część klientów szuka informacji o produktach oglądając o nich filmiki jeszcze przed wizytą w sklepie. Stwórz z nami swój film produktowy, który będzie kompleksowo prezentował Twój produkt czy usługę i zachęcał do wyboru i skorzystania z Twojej oferty.

montaż filmów promujących dla firm

Filmy instruktażowe, video instrukcje

Film instruktażowy to nie tylko wygodny video poradnik czy wirtualna instrukcja obsługi, w których za pomocą obrazu przedstawiamy ofertę firmy, działanie produktu czy jego montaż. Filmy instruktażowe coraz częściej stają się niezbędną formą promocji. Montując z nami film instruktażowy wyjdziesz na przeciw potrzebom swoich klientów, którzy często szukają informacji o produkcie zarówno przed, jak i po zakupie. Zamiast żmudnej lektury instrukcji obsługi czy montażu dużo szybciej i przyjemniej jest przecież obejrzeć film.

montaż video instrukcji instrukcji obsługi

Współpraca

Oferujemy montaż filmów reklamowych zarówno bezpośrednio dla małych i średnich przedsiębiorców, korzystając z przesłanych przez nich nagrań. Współpracujemy także z firmami z branży reklamowej.

montaż filmów promujących dla firm

Copyrigth 2021 Video Edition/