Close
Skip to content

Filmy wakacyjne – montaż

filmy o wakacjach i podróżnicze

Jak zmontować odlotowy film wakacyjny?

 

Chcesz, aby Twoje filmy wakacyjne wyglądały atrakcyjnie a nie wiesz jak je zmontować?  Z pewnością zależy Ci na profesjonalnym montażu Twojego filmiku podróżniczego- nic prostszego – Zapytaj się o montaż Twojego filmu z wakacji, a my zajmiemy się jego stworzeniem –  teledysku wakacyjnego, który przedstawi historię Twojej podróży. Montaż filmów o wakacjach to nasza specjalność

Film o Twoich wakacjach – idealne podsumowanie wyjazdu

Brak Ci pomysłu, albo czasu na montaż filmiku z wakacji? Chętnie pomożemy – profesjonalnie zmontujemy filmową pamiątkę z twojego wyjazdu. Filmy wakacyjne to Twoja podróż w pigułce. Wybierzemy najciekawsze sceny, zmontujemy je w dynamiczny, przyciągający oko film z odpowiednio dobranymi przejściami, efektami, do tego dopasowana do klimatu muzyka – brzmi ciekawie?

Film wakacyjny- niezapomniana pamiątka

 

Na pewno masz setki zdjęć i nagrań z podróży. Co z nimi zrobić, żeby nie leżały zapomniane na dysku komputera? Niewątpliwie brakuje czasu, żeby je oglądać, bo jest ich za dużo, i są nieuporządkowane? Prawdopodobnie po pewnym czasie zapominasz dużo szczegółów i chwil. Dlatego film z wakacji będący podsumowaniem wyjazdu to wspaniały pomysł. Razem wybierzemy zapierające dech w piersiach ujęcia Twoich nagrań i skomponujemy z  nich niezapomniany film o Twoich wakacjach. Nie czekaj, tylko zapytaj nas o montaż Twojego filmu wakacyjnego:) 

Nie ważne czym nagrywasz – my zrobimy z tego świetny film

Film z wakacji zmontujemy z krótkich nagrań wykonanych zarówno za pomocą profesjonalnej kamery, drona, kamerki GoPro czy też po prostu telefonu. Nieważne czym go nagrałeś – my zadbamy o to, żeby zmontowany przez nas film z wakacji był najwyższej jakości i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Montaż filmów z wakacji wykonany przez nas, to gwarancja Twojej satysfakcji.

Pełne wsparcie

Nie jesteś pewny jak zmontować Twój film wakacyjny? – nie ma sprawy – na pewno podpowiemy Ci odpowiednie rozwiązanie, w końcu zmontowaliśmy już wiele filmów z wakacji.

Dlatego przy każdym projekcie konsultujemy wszystkie szczegóły z Klientem, aby osiągnąć jego pełne zadowolenie.

Doświadczenie

Mamy duże doświadczenie w profesjonalnym montażu filmów wakacyjnych, dlatego masz gwarancje, że wynik naszej pracy sprosta Twoim oczekiwaniom

Montaż filmów online

Uzgodnienia, przesłanie nagrań, montaż filmu, poprawki, odesłanie gotowego filmu, płatność – wszystko to odbywa się online, co pozwala zaoszczędzić Twój czas i wysiłek.

Montaż filmów z wakacji przykładowe filmy wakacyjne, zmontowane przez nas

Ile to kosztuje? cennik montażu filmów

Zmontowanie super filmiku wbrew pozorom nie musi być wcale drogie. Poniżej przedstawiamy cennik na nasze standardowe pakiety, o najpopularniejszym zakresie. Już najtańszy pakiet zawiera to, co potrzeba aby zrobić fajnie wyglądający film.

Nie martw się, jeżeli twój projekt nie mieści się w żadnym z pakietów – na pewno zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę indywidualną.

Standard

350 zł

film do 10min.

długość dostarczonych nagrań do 45 min.

do 8 zdjęć

prosta plansza, bądź napis na początek

1 sesja poprawek

Optimum

450 zł

film do 30 min.

długość dostarczonych nagrań do 120 min.

do 20 zdjęć

fajne intro na rozpoczęcie filmu             

2 sesje poprawek

All-inclusive

600 zł

długość filmu bez ograniczeń

długość dostarczonych nagrań do 180 min.

do 40 zdjęć

intro “premium” na rozpoczęcie filmu

2 sesje poprawek

podpisy, mapka 3D

Dlaczego wybrać nasz montaż filmów z wakacji?

VIDEO EDITION

Powered by VIDEO EDITION © 2020

Copyrigth 2021 Video Edition/