Close
Skip to content

Montaż filmów urodzinowych

filmik na urodziny, rocznice, osiemnastkę

filmy urodzinowe

filmy urodzinowe

Filmik urodzinowy wyjątkowy prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu niespodzianki na urodziny? Filmik niespodzianka na urodziny to super pomysł. Profesjonalny montaż filmów na urodziny to nasza specjalność. Wcale nie musisz wydawać dużo, aby sprawić najbliższym niespodziankę – dlatego genialnym pomysłem na prezent będzie połączenie filmików, zdjęć czy też nagranych życzeń od przyjaciół i członków rodziny. Bez wątpienia taka pamiątka pozwoli wracać do tego wydarzenia w przyszłości, a osoba nią obdarowana na pewno będzie wzruszona i doceni takie nieszablonowe życzenia urodzinowe. 

Zamów filmik na urodzinowy!

filmik z zyczeniami urodzinowymi

filmik z zyczeniami urodzinowymi

Film niespodzianka na urodziny

Masz problem z pomysłem na świetny prezent urodzinowy? Niewątpliwie chcesz aby Twój prezent zachwycił i nie został zapomniany. Prawdopodobnie obawiasz się, że solenizant dostanie taki sam prezent od kogoś innego? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – film na urodziny z pewnością będzie świetną i niezapomnianą niespodzianką. Możesz umieścić w nim zdjęcia i filmiki z dawnych lat, dodać do tego filmy z życzeniami od przyjaciół i najbliższych. To wszystko połączone z doskonałym podkładem muzycznym i fajnymi efektami, oraz spersonalizowanym rozpoczęciem filmu urodzinowego – intro stworzy świetny filmik urodzinowy. Taki prezent na urodziny bez wątpienia zachwyci wszystkich i przebije wszystkie inne prezenty.

Już teraz zamów u nas montaż filmów rodzinnych!

filmik na urodziny

filmik na urodziny

Montujemy filmy z każdego urządzenia

Filmiki na urodziny czy też uroczystości rodzinne możesz nagrywać zarówno za pomocą profesjonalnej kamery, drona, kamerki GoPro czy też po prostu telefonu. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Dostajemy od Was materiał, a całą resztą zajmujemy się sami, przygotowując dla Was wyjątkowy film. A może macie już konkretny pomysł na filmik na urodziny? Nie ma sprawy – chętnie zrealizujemy to, co tylko Wam się zamarzy. Dlatego liczy się Wasza historia, a my chcemy opowiedzieć ją poprzez nasz video montaż w taki sposób, aby przede wszystkim dostarczyć Wam jak najwięcej radości i wzruszeń.

Skontaktuj się z nami!

filmik urodzinowy

filmik urodzinowy

Montaż filmów rodzinnych

Film jest niewątpliwie wspaniałym pomysłem na prezent nie tylko na urodziny, ale też na inne uroczystości rodzinne. Niedługo Twoja rocznica ślubu i chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce? Być może nadchodzi rocznica ślubu Twoich rodziców albo będziesz świętować roczek swojego dziecka. W związku z tym chcesz, aby filmik urozmaicił nieco imprezę rodzinną? Czy też po prostu chciałbyś uwiecznić inne wyjątkowe wydarzenie z życia Twojego lub Twoich bliskich w zmontowanym przez nas filmie z uroczystości rodzinnych takich jak: jubileusz, chrzest święty itp.

Już teraz zamów u nas montaż filmów rodzinnych!

Przykładowe filmy urodzinowe:

Ile kosztuje filmik na urodziny? cennik montażu filmów urodzinowych

Urodziny

350 zł

do 20 zdjęć

do 7 filmików

1 podkład muzyczny

fajne intro na rozpoczęcie

Urodziny Plus

500 zł

do 40 zdjęć

do 15 filmików

3 podkłady muzyczne

napisy pod zdjęciami/filmikami

spersonalizowane intro

Urodziny Premium

800 zł

do 80 zdjęć

do 25 filmików

do 6 podkładów muzycznych

napisy pod zdjęciami/filmikami

wyjątkowe intro

Filmik niespodzianka na urodziny

Nie masz pomysłu na nietuzinkowy prezent urodzinowy? – zmontujemy dla Ciebie filmik na urodziny, który będzie niezapomnianą pamiątką.

Wspaniały prezent na 18 urodziny

Film na 18tkę? – na pewno jest to super pomysł na prezent. Filmik niespodzianka na urodziny pokaże najważniejsze momenty z życia jubilata, życzenia od rodziny i przyjaciół. 

Super pomysł na prezent – spersonalizowany film na urodziny

Nasze filmy urodzinowe mają spersonalizowane intra. Przede wszystkim staramy się dopasować wygląd filmu do Twojego pomysłu.

Film urodzinowy ze zdjęć

Na pewno masz dużo różnych zdjęć z Jubilatem – możemy zmontować film na urodziny ze zdjęć, pokazujący Jubilata od jego dzieciństwa aż do chwili obecnej, a wszystko to w zabawny i ciekawy sposób.

Opinie Klientów

Copyrigth 2021 Video Edition/